SZDT Sportnap
Osvald Ádám pinpong 4.helyezés
Fejér Megyei Diáknapok
Vers és prózamondás kategória: Nagy István Zoltán 10. h Bronz minősítés
Felkészítő pedagógus: Lohonyai Zoltán
Képző-, nép- és iparművészet kategória Strasszer József 9.e Elismerő oklevél
Felkészítő pedagógus: Megyerné Fodor Zsuzsanna
VIII. Fejér megyei Szépíróverseny
Résztvevők: Faragó Beáta, Leitner Balázs ( 2. helyezett), Veres Attila (1. helyezett)
'Közös nevező' - Regionális alkotói verseny
Megyei Diákolimpia foci - I. helyezés
Csapattagok: Bögyös Richárd, Csohány Roland, Kém Márk, Lakatos Tamás, Molnár Károly, Nagy Gergő, Nagy Zoltán István, Pallag Gergő.
Gratulálunk a nagyon szép eredményhez!
Speciális Országos Judo verseny - Budapest
Lukács Niki ezüst-, Major Katinka ezüst- és Varga Tamás bronzérmet szerzett
Gratulálunk!
Fejér Megyei Diáknapok - Dunaújváros
Vers- és prózamondás kategóriában:
Nagyon nagy siker, szeretettel gratulálunk fiataljainknak!
Megyei mezei futóverseny – sok-sok éremmel, 04. 19-én Gyöngyösön, az országos mezei futóversenyen is helytálltak diákjaink
Gratulálunk!
Foci kupa
Megyei szintű Szépíró verseny
02. 15. Tiszaföldvár: az országos kosárlabda diákolimpia döntőjében első hely. A csapat tagjai: Bárány Krisztián, Bódi Krisztofer, Bögyös Richárd, Csapó Dávid, Csohány Roland, Góman Kristóf, Károsi László, Kém Márk, Lakatos Lajos. Bögyös Richárd a "Legjobb játékos" díját is elnyerte!
Regionális diákolimpia - zsinórlabda
A csapat aranyérmet szerzett és bejutott az országos bajnokságra: Hegyes Irén, Kosztics Gigi, Rafael Melinda, Lakatos Lajos, Barkóczi Beni, Bogdán Renátó, Osvald Ádám, Szabó Béla.
Testnevelők: Sereghy Fruzsina tanárnő és Pipó Róbert tanár úr.
Szeretettel gratulálunk!
Regionális kosárlabda diákolimpiai döntő Budapest
Az "ARANY" csapat tagjai: Bárány Krisztián, Bódi Krisztofer, Bögyös Richárd, Csapó Dávid, Góman Kristóf, Károsi László, Kém Márk, Lakatos Lajos
Szeretettel gratulálunk!
01. 09. SZKTV elődöntő kőműves és hidegburkoló szakmában Csendes Xavér Péter és Halász Szilveszter 12. b osztályos tanulók mentességet kapnak a szakmai vizsga írásbeli vizsgatevékenysége alól remek teljesítményükkel. Gratulálunk és köszönjük, hogy öregbítik iskolánk hírnevét!
XV. Betlehemi szép csillag pályázat - Banicz Martina, Felner Balázs, Orsovai Nóra (hiányzik: Faragó Beáta )
Felkészítők: Piros Tünde, Szabó Tünde
Szeretettel gratulálunk!
Megyei szavalóverseny - Vörösmarty Mihály Általános Iskolában
Tóth Xénia 10. f és Osvald Ádám 9. E-3. osztályos tanulók aranyérmesek, Bögyös Richárd 10. c osztályos tanuló ezüstérmes és Károsi László 10. f osztályos tanuló 8. helyezett lett.
Nagy gratula a fantasztikus szereplésért!
Köszönjük, hogy öregbítették iskolánk jó hírét!
Az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére rendezett ünnepi műsor résztvevői Vásárhelyi Zsolt tanár úr, Szépszó Marcell, Molnár Mónika, Kovács Antónia, Kádár Krisztián, Balogh Márk, Magda Márió, Lukács Nikolett, Bogdán Beáta, Kalmár János, Jakab Martin, Nagy Bernadett, Lakatos Eszter
Köszönjük!
Fejér megyei kosárlabda diákolimpia 2017. 10. 19. Arany János Iskola arany-, ezüst- és bronzérem Osvald Ádám, Bárány Krisztián, Szilasi Betty, Bárány Szandra, Fellner Balázs, Károsi László, Góman Kristóf, Varga Reni, Bögyös Richárd, Csapó Dávid
10. 17. állatok világnapja - eredményhirdetés
Október 17. a szegénység elleni küzdelem világnapja, ennek keretében a Szegényeket Támogató Alapítvány (SZETA) felkérte a 9. g konyhai kisegítő osztályt 200 adag krumplis tészta megfőzésére, amit az alapítvány szétosztott a rászorulóknak. Hencz Zsolt, Molnár Balázs, Szlahucska Milán, Oláh Bence, Oláh Zoltán gratulálunk, ügyesek voltatok!
További képek: Klikk
Az aradi vértanúk emlékére rendezett kiállítás készítői: Bogdán Beáta, Horváth Zoltán, Lukács Nikolett, Muskovits Nikoletta, Nagy Bernadett
Fejér Megyei Labdarúgó Diákolimpia, Székesfehérvár Arany János EGYMI 2017. 10. 05. Arany Szakiskola A csapata Varga Dániel, Jónás Krisztián, Bögyös Richárd, Nagy Gergő, hiányzik: Bódi Krisztofer, Molnár Károly.
Fejér Megyei Labdarúgó Diákolimpia, Székesfehérvár Arany János EGYMI 2017. 10. 05. Arany Szakiskola B csapata Kádár Krisztián, Lakatos Tamás, Kém Márk, Góman Kristóf, Balogh László, Kalmár János, elöl Pallag Gergő, hiányzik Nagy Zoltán.
Osvald Ádám 9. E-3. megyei atlétikai verseny 09. 27.: 2. helyezés 400 m-es futás, 3. helyezés 200 m
Szabó Béla 9. E-1. megyei atlétikai verseny 09. 27.: 1. helyezés 100 m-es futás, 1. helyezés kislabdahajítás, 3. helyezés súlylökés
Steiner Rita 9. a. Fót lovasterápiás verseny 09.22-24.: önálló lovaglásban ügyességi pályán 1. helyezés, lovastornában 4. helyezés, csapat váltóversenyben 5. helyezés
További képek: Klikk
Iskola fenntartó
Székesfehérvári Tankerületi Központ
Cím:
8000 Székesfehérvár,
Petőfi Sándor u. 5.
Tankerületi Igazgató:
Török Szabolcs
Telefon:
+36 (22) 795-240
+36 (22) 795-241
E-mail:
szekesfehervar@kk.gov.hu
ESEMÉNYNAPTÁR
Összes Esemény >>
AKTUALITÁSOK
Jelentkezők felvételi jegyzéke 2023-24. tanév
Kérdőívek
Óvoda - Szülőknek
Iskola - Diákoknak
Iskola - Diák
Az 'Összes esemény' és a 'Fotógaléria' folyamatosan frissül!
Hírek részletesen