Arany János Iskola - Bemutatkozás Arany János Iskola - Alapfok Arany János Iskola - Szakiskola Arany János Iskola - Autisták Arany János Iskola - Szolgáltatásaink Arany János Iskola - Tagintézmény - Ezredéves Iskola
 

Diákönkormányzat(DÖK)


2018-19 tanév


2019.05.13.
A április hónap tanulója

2019.04.04.
A március hónap tanulója

2019.03.28.

Meló Diák előadása

Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása Meló Diák előadása

2019.03.25.

SZDT Szakmai napja

Résztvevők: Major Katinka és Kovács Antónia

SZDT Szakmai napja

2019.03.04.
A február hónap tanulója

2019.02.15.

Szalagavató

Szalagavató Szalagavató Szalagavató Szalagavató


2019.02.06.
A január hónap tanulója

2019.01.25.

Farsang

Farsang Farsang Farsang Farsang Farsang

2019.01.11.

Városi Diákbál

Városi Diákbál

2019.01.07.
A december hónap tanulója

2018.12.06.
A november hónap tanulója

2018.12.06.

Mikulás-meglepetés

Mikulás-meglepetés Mikulás-meglepetés Mikulás-meglepetés Mikulás-meglepetés Mikulás-meglepetés

2018.12.03.

Ünnepi műsor a Vasvári Gimnáziumban - 1. adventigyertya-gyújtás

Ünnepi műsor a Vasvári Gimnáziumban - 1. adventigyertya-gyújtás Ünnepi műsor a Vasvári Gimnáziumban - 1. adventigyertya-gyújtás

2018.11.30.

Adventikoszorú-készítés az SZDT-vel

Adventikoszorú-készítés az SZDT-vel Adventikoszorú-készítés az SZDT-vel

2018.11.21.

Részvétel a Megyei Diákparlamenten

Diákparlament

2018.11.05.
Az október hónap tanulója

Osztály Szakma Név
9. E-1 előkészítő Horváth Viktor
9. E-2 előkészítő Farkasdi Zsófia
9. c asztalosipari szerelő Horváth Zoltán
9. e számítógépes adatrögzítő Végh Ákos
9. f virágkötő Forrás Anna
9. g konyhai kisegítő Polgár Panna
10. a lakástextil készítő Burián Mariann
10. c asztalosipari szerelő Jakab Martin
10. e számítógépes adatrögzítő Váradi Attila
10. f virágkötő Bárány Szandra, Orsovai Nóra
10. g konyhai kisegítő Szlahucska Milán
10. h kerti munkás Veres Attila
12. b kőműves-hidegburkoló Ulrich Balázs

2018.10.11.

Olvasósarok kialakítása

olvasósarok kialakítása

2018.10.09.

SZDT tisztújítás

SZDT tisztújítás

2018.10.06.

Az okt. 6-i kiállítás készítő

Az okt. 6-i kiállítás készítő

2018.10.05.
A szeptember hónap tanulója

Osztály Szakma Név
9. E-1 előkészítő Sütő Bendegúz
9. E-2 előkészítő Farkasdi Zsófia
9. c asztalosipari szerelő Lits Ferenc
9. e számítógépes adatrögzítő Csordás Gábor
9. f virágkötő Forrás Anna, Kovács Antónia
9. g konyhai kisegítő Leitner Balázs
10. a lakástextil készítő -
10. c asztalosipari szerelő Kalmár János
10. e számítógépes adatrögzítő Víg Anna
10. f virágkötő Bárány Szandra, Vas Mária Katalin
10. g konyhai kisegítő -
10. h kerti munkás Sebestyén Kitti
12. b kőműves-hidegburkoló Viczkó Richárd

2018.09.26.

Az SZDT-vel a Sóstón

Az SZDT-vel a Sóstón

2018.09.18.

Gorsium múzeumlátogatás - DÖK csapatépítés

Gorsium múzeumlátogatás - DÖK csapatépítés

További KÉPEK

2018.09.14.
Osztálytitkárok

Ssz. Osztály Név Szakma Osztályfőnök
1. 9. E-1 Horváth Viktor előkészítő Péterné Kovács Katalin
2. 9. E-2 Farkasdi Zsófia előkészítő Bartyik Kata
3. 9. c Csohány Roland asztalosipari szerelő Mesterházy Zoltánné Vas Ildikó
4. 9. e Végh Ákos számítógépes adatrögzítő Kardos Anikó
5. 9. f Major Katinka Kovács Antónia virágkötő Bozori Zsuzsanna
6. 9. g Tóth Xénia konyhai kisegítő Sebestyénné Oroszi Ágnes
7. 10. a Burján Mariann lakástextil készítő Horváth Márta
8. 10. g Hencz Zsolt konyhai kisegítő Horváth Márta
9. 10. c Szépszó Marcell asztalosipari szerelő Piros Tünde
10. 9. h Nagy Zoltán kerti munkás Piros Tünde
11. 10. e Madarász Csilla számítógépes adatrögzítő Baranyainé Vécsei Magdolna
12. 10. f Banicz Martina Orsovai Nóra virágkötő Szabó Tünde
13. 12. b Király Boldizsár / Viczkó Richárd kőműves-hidegburkoló Kovács Sándor

2018.09.13.
Tisztviselők

  • DÖK elnöke:
    • Banicz Martina 10. f
  • Helyettesek:
    • Orsovai Nóra 10. f
    • Major Katinka 9. f
    • Kovács Antónia 9. f
  • Diákmunkát segítő pedagógus:
    • Némethné Csentei Gabriella
  • Megbeszélés osztálytitkároknak:
    • minden csütörtök 9:45

2018.09.07-09.

SZDT évindító tábor Velence

SZDT évindító tábor Velence


2017-18 tanév


2018.04.20.

Az egész szakiskola szemetet szedett

szemétszedés szemétszedés

2018.04.11.

Költészet Napja

2018.04.06.

Nyitott bírósági programon vett részt a 9. E/3. előkészítő osztály kísérőikkel. Az interaktív foglalkozáson sokat tanulhattak diákjaink, hasznosnak ítéljük a programot!

bíróság bíróság

2018.01.12.

A Szeretet napja

Szeretet napja Szeretet napja Szeretet napja Szeretet napja Szeretet napja Szeretet napja

2018.01.12.

Városi Diákbál

Városi Diákbál

2017.12.15.

Karácsonyfa feldíszítése

Karácsonyfa

2017.12.08.

A 2. adventi gyertya meggyújtása

Adventi Adventi

2017.12.07.

December 07-én rendezte iskolánk a székhelyintézményben hagyományos Mikulás-kupáját. A fiataloknak nagy élmény volt a részvétel.
Gratulálunk!

foci foci foci foci foci

2017.12.06.

Rendkívüli osztályfőnöki órák 2017. 12. 06. és 2018. 01. 12. között az Új Nemzedék Székesfehérvári Közösségi tér szervezésében. 16 osztályunk témái a következők: önismeret, pályaorientáció, karriertervezés, biztonságos internethasználat.
Köszönjük Molnár Júlia Flórának az eddigi igényes és hasznos órákat.

osztályfőnöki óra osztályfőnöki óra

2017.12.02.

Az adventi készülődés segítői a Hiemer-házban a Székesfehérvári Diáktanács szervezésében Papp Nikoletta, Bárány Szandra, Mayer Dóra, Orsovai Nóra, Károsi László, Csík Laura, Tóth Xénia, Mayer Dóra és Károsi László édesanyja, Peresztegi-Nagyné Bőcs Hajnalka, Horváth Zoltánné, Némethné Csentei Gabriella, Németh István

Hiemer házban Hiemer házban Hiemer házban

2017.12.01.

Adventi gyertya meggyújtása a szakiskolában

Adventi gyertya meggyújtása a szakiskolában Adventi gyertya meggyújtása a szakiskolában Adventi gyertya meggyújtása a szakiskolában Adventi gyertya meggyújtása a szakiskolában

2017.11.24.

PannonDiák iskolaszövetkezet tartott tájékoztatást az aktuális munkákról diákjainknak

PannonDiák PannonDiák

2017.11.22.

Az iskolánk is részt vett Sárbogárdon a Kamara által szervezett Pályaorientációs nyílt napon

Sárbogárd Sárbogárd

2017.11.13.
MDP

A Városháza Dísztermében gyűlt össze az az 59 diák, akiket a megye általános és középiskoláiból delegáltak. Iskolánkat, Csík Laura akadályoztatása miatt, a póttag Banicz Martina képviselte.

A POK részéről Galambos Zsuzsanna főosztályvezető köszöntötte az egybegyűlteket és javaslatot tett a levezető elnök személyére. A küldöttek el is fogadták Mészáros Attila alpolgármestert erre a pozícióra. Dr. Cser-Palkovics András polgármester is szólt a résztvevőkhöz, kiemelve a fiatalok felelősségteljes, innovatív munkáját a város jövőjének döntéseiben.

A napirend és az ügyrend ismertetése után a mintegy 60 küldött beszámolót hallhatott arról, hogy a februári diákparlamenten elfogadott 50 pontos ajánlásból mennyi valósult meg és milyen egyeztetések voltak az érintett minisztériumokkal (EMMI, NGM, BM) e témákban.

A későbbiekben az Országos Diáktanács elmúlt féléves munkája volt a téma és mindezek mellett az is eldőlt, hogy ebben a tanévben is Tóth Lilla tagként, Varga Antónia póttagként képviseli Fejér megyét az Országos Diáktanácsban.

Az Egyebek napirendi pont felszólalás hiányában okafogyottá vált, így a fenntartók képviselői sem kaptak szót.

A rendezvény után a POK szervezésében a Gárdonyi Géza Szakiskola tanulói vendégeltek meg bennünket.

Fontosnak tartom, nemcsak az esélyegyenlőség tekintetében, hogy a megyei és városi rendezvényeken megjelenjünk és méltó módon képviseljük intézményünket.

Némethné Csentei Gabriella

MDP

Részlet a Fehérvár Tv híradójából (2017.11.13 adás)

2017.11.05.
Az október hónap tanulója

Osztály Szakma Név
9. E-1 előkészítő -
9. E-2 előkészítő Lévai Georgina
9. E-3 előkészítő Muskovits Nikoletta
9. a lakástextil készítő Burján Mariann
9. c asztalosipari szerelő Molnár Mónika
9. e számítógépes adatrögzítő Váradi Attila
9. f virágkötő Orsovai Nóra
9. g konyhai kisegítő Oláh Bence
9. h kerti munkás Muka Viktória
10. a lakástextil készítő Varga Renáta
10. c asztalosipari szerelő Németh Attila
10. e számítógépes adatrögzítő Kovács Balázs Ákos
10. f virágkötő -
10. g konyhai kisegítő Lakatos Fatima
11. b kőműves-hidegburkoló Viczkó Richárd
12. b kőműves-hidegburkoló Varga Tamás

2017.10.27.
DÖK csapatépítő falmászás

DÖK csapatépítő falmászás (szeptemberi hónap tanulóival és osztálytitkáraival) Képek

2017.10.12.
„Rólad szól!” országos rendezvénysorozat

2017. okt. 12-én a „Rólad szól!” címet viselő országos rendezvénysorozaton képviseltük iskolánkat az Új Nemzedék Közösségi Térben.

A rendezvény alkalmával a fiatalok egy telefonos applikáció segítségével tudtak válaszolni az őket érintő, kormányzati intézkedésekkel kapcsolatos kérdésekre. A válaszadás után az eredmények rögtön kiértékelésre kerültek egy informatikai rendszer segítségével, az eredmények pedig megjelentek a kivetítőn, megadva ezzel a párbeszéd vezérfonalát. Egy-egy kérdés után beszélgetés indult az adott témáról, ahol mindenki szabadon elmondhatta véleményét. A beszélgetések alkalmával a fiatalok közvetlen kapcsolatba kerülhettek a döntéshozókkal, kérdéseiket, észrevételeiket közvetlenül intézhették a Minisztérium, a Városvezetés és az Új Nemzedék Központ munkatársai felé. Rólad szól! címet viselő országos rendezvénysorozat

2017.10.10
SZDT tisztújító közgyűlés

Az iskolai diákképviselőnkkel 2017. okt. 10-én részt vettünk az SZDT tisztújító közgyűlésén a Városházán, ahol a jelenlévő szavazati joggal rendelkező diákok megválasztották az elnököt és az alelnököket. A fiatalok az Európa Kulturális Fővárosa programot is egyhangúlag támogatták. 2017.10.10. SZDT tisztújítás

2017.10.05.
A szeptember hónap tanulója

Osztály Szakma Név
9. E-1 előkészítő Polgár Panna
9. E-2 előkészítő Horváth Zoltán
9. E-3 előkészítő Végh Ákos
9. a lakástextil készítő Burján Mariann
9. c asztalosipari szerelő Lancsár Ádám
9. e számítógépes adatrögzítő Víg Anna
9. f virágkötő Lalák Fanni
9. g konyhai kisegítő Vimmer Laura
9. h kerti munkás Muka Viktória
10. a lakástextil készítő Varga Renáta
10. c asztalosipari szerelő Völgyi Tamás
10. e számítógépes adatrögzítő Leitner Balázs
10. f virágkötő Kónya Anna
10. g konyhai kisegítő Kovács Orsolya
11. b kőműves-hidegburkoló Viczkó Richárd
12. b kőműves-hidegburkoló Halász Szilveszter

2017.09.05.
Osztálytitkárok

Ssz. Osztály Név Szakma Osztályfőnök
1. 9. E-1 Kovács Antónia előkészítő Péterné Kovács Katalin
2. 9. E-2 Major Katinka előkészítő Vuity Adrienn
3. 9. E-3 Lakatos Eszter előkészítő Bartyik Kata
4. 9. a Burján Mariann lakástextil készítő Horváth Márta
5. 9. c Szépszó Marcell asztalosipari szerelő Fojtek Tibor
6. 9. e Simon Dóra számítógépes adatrögzítő Mázik Ildikó
7. 9. f Banicz Martina virágkötő Szabó Tünde
8. 9. f Orsovai Nóra virágkötő Szabó Tünde
9. 9. g Hencz Zsolt konyhai kisegítő Kardos Anikó
10. 9. h Besenyei Balázs kerti munkás Piros Tünde
11. 10. a Varga Renáta lakástextil készítő Sebestyénné Oroszi Ágnes
12. 10. c Bögyös Richárd asztalosipari szerelő Mesterházy Zoltánné Vas Ildikó
13. 10. e Bárány Krisztián számítógépes adatrögzítő Nagy Gáborné
14. 10. f Csík Laura virágkötő Bozori Zsuzsanna
15. 10. g Kovács Orsolya konyhai kisegítő Sebestyénné Oroszi Ágnes
16. 11. b Király Boldizsár kőműves-hidegburkoló Kovács Sándor
17. 12. b Halász Szilveszter kőműves-hidegburkoló Keresztes-Kiss Szilvia

További információk:

  • DÖK elnöke:
    • Csík Laura 10.f
  • Helyettesek:
    • Orsovai Nóra 9. f
    • Varga Renáta 10. a
  • Diákmunkát segítő pedagógus:
    • Némethné Csentei Gabriella
  • Ülések időpontjai:
    • minden péntek 9:45

ESEMÉNYNAPTÁR

Összes Esemény >>

AKTUALITÁSOK

Az étkezés lemondásának rendje változik
Részletek >>>

Továbbtanulási tájékoztató 2018.
Részletek >>>



Hírek részletesen



Kréta


Ökoiskola


Ökoiskola


Bázisintézmény


TehetségPont


Konferencia


Széchenyi 2020


Határtalanul
logo
 
8000 Székesfehérvár, Szekfű Gyula utca 6.    —    Tel/fax: 22-504-674; 22-504-675    —    Email: aranyszfvar@gmail.com
2013. — Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény — Székesfehérvár — Minden Jog Fenntartva!
Készítette: infoteszt